جزئیات همایش ‘مهندسی ایمنی و مدیریت hse’ اعلام شد
هشتمین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت hse با هدف ارتقای دانش مجامع علمی، دانشگاهی و صنعتی در شاخه های مختلف مهندسی ایمنی و مدیریت hse اسفندماه امسال برگزار می شود.
به گزارش ایسنا ، مرکز طراحی فرآیند ایمنی و کاهش ضایعات دانشگاه صنعتی شریف به منظور ارتقای دانش مجامع علمی، دانشگاهی و صنعتی در شاخه های مختلف مهندسی ایمنی و مدیریت HSE و در پی آن استمرار تبادل آرا و افکار صاحب نظران دانشگاهی و صنعتی، هشتمین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE را روزهای ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می کند.

معرفی و بحث بر روی مفاهیم پایه ایمنی و مدیریت HSE در صنایع، فراهم کردن بسترهای مناسب همکاری میان متخصصان و محققان دانشگاهی و کارشناسان HSE در صنعت، دعوت از متخصصان HSE در سطح ملی و بین المللی برای بحث و بررسی جدیدترین فناوری ها و روش های جاری ایمنی صنعتی و HSE ، شناسایی موضوعات و عناوین پروژه های تحقیق و توسعه HSE در صنایع، تشویق مراکز دانشگاهی و صنعتی جهت ایجاد برنامه های موثر و کارآمد تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف ایمنی و مدیریت HSE و شناسایی و بررسی توان بالقوه سیستم مدیریت HSE در حفاظت محیط زیست ملی و جهانی و دستیابی به اهداف توسعه پایدار تعریف شده برای صنایع مختلف و در سطح ملی و بین المللی از اهداف این همایش سه روزه است.

همچنین ایمنی و مدیریت ریسک، ایمنی و محیط زیست، ایمنی و سلامت شغلی، سیستم مدیریت HSE و فرهنگ ایمنی پنج محور این رویداد ملی است.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، ارسال مقالات از دوم شهریورماه ۹۸ آغاز شده و تا ۲۸ آذرماه ۹۸ ادامه دارد و آخرین مهلت ثبت نام در همایش کارگاه ها و نمایشگاه ۲۰ بهمن ماه امسال خواهد بود.

بر اساس اعلام وزارت علوم، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت cpslconf.ir مراجعه کنند.

#طب_کار#بهداشت_حرفه_ای#محیط_زیست#ایمنی#کرج#البرز#فردیس
admin
admin

مقالات بیشتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.