تعرفه ارائه خدمات طب کار

مرکز تخصصی طب کار ایمن پژوهان پارس همه روزه از ساعت ۷:۳۰صبح به غیر از روزهای تعطیل و جمعه، آماده انجام معاینات بدو استخدام، دوره ای و کارت سلامت رانندگان می باشد. اگر در روز مراجعه ناشتا باشید، امکان تحویل جواب در همان روز وجود دارد.

آدرس: کرج، جاده ملارد ،نبش گلستان ۳۰

جهت برقراری تماس تلفنی با مرکز پاسخ گویی مشتریان روی تصویر زیر کیلیک فرمایید.

طبق ابلاغیه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور از تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱ مبلغ ارائه خدمات صدور و تمدید کارت سلامت رانندگان به شرح ذیل می باشد:

۱-تعرفه انجام معاینات صدور و تمدید کارت سلامت رانندگان افراد زیر ۴۰ سال ۸۳۰/۰۰۰ ریال

۲- تعرفه انجام معاینات صدور و تمدید کارت سلامت رانندگان افراد بالای ۴۰ سال ۸۸۰/۰۰۰ ریال

مرکز تخصصی طب کار ایمن پژوهان پارس به عنوان یکی از مراکز معتمد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور آماده ارائه خدمات در زمینه صدور و تمدید کارت سلامت رانندگان می باشد.این مرکز در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز صدور کارت سلامت رانندگان از سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای گردید.لازم به ذکر است انجام امور پذیرش صدور کارت سلامت رانندگان همه روزه و از ساعت ۷:۳۰ امکان پذیر است.

مدارک مورد نیاز جهت صدور و یا تمدید کارت سلامت رانندگان

 ?ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی

 ?ارائه اصل و تصویر کارت ملی

?ارائه اصل و تصویر کارت پایان خدمت (فقط متقاضیان زیر ۵۰ سال)

?ارائه اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه

?دو قطعه عکس ۴*۳

?لازم به توضیح است که مراجعین محترم بایستی شب قبل از انجام معاینات شام سبک میل نمایند و حداقل ۸ الی ۱۰ ساعت ناشتا باشند ،بعلاوه از ان جایی که از اقایان بالای ۴۰ سال نوار قلب انجام می شود بهتر است نسبت به اصلاح سینه خود اقدام نمایند.

جهت استعلام کارت هوشمند رانندگان روی لینک ذیل کلیک کنید

سیستم استعلام کارت هوشمند رانندگان

تعرفه ارائه خدمات معاینات بدو استخدام در مرکز تخصصی طب کار ایمن پژوهان پارس

در جلسه مشترک مراکز تخصصی استان البرز از 1 مهر ماه سال 1397 هزینه انجام معاینات بدو استخدام /صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی 1/500/000 ریال مصوب گردید.

۱- مدارک لازم جهت تشکیل پرونده طب کار

  1. کارت ملی(اصل و کپی)

  2. کارت پایان خدمت(اصل و کپی)

  3. معرفی نامه معتبر با ذکر عنوان شغلی و تاریخ شروع به کار

  4. یک قطعه عکس۴*۳

*به دلیل حساسیت این نوع از معاینات،و در راستای سیاست های تکریم ارباب رجوع،  در مرکز تخصصی طب کار ایمن پژوهان پارس حتی معاینات اولیه نیز توسط متخصص طب کار و بیماری‌های شغلی صورت می‌گیرد و جواب دهی در این مرکز به صورت روزانه(تنها مرکز استان) می باشد.

لازم به توضیح است که مراجعین محترم بایستی شب قبل از انجام معاینات شام سبک میل نمایند و حداقل ۸ الی ۱۰ ساعت ناشتا باشند ،بعلاوه از ان جایی که از اقایان بالای 35 سال نوار قلب انجام می شود بهتر است نسبت به اصلاح سینه خود اقدام نمایند.

مرکز تخصصی طب کار ایمن پژوهان پارس همه روزه از ساعت 7:30صبح به غیر از روزهای تعطیل و جمعه، آماده انجام معاینات بدو استخدام، دوره ای و کارت سلامت رانندگان می باشد. اگر در روز مراجعه ناشتا باشید، امکان تحویل جواب در همان روز وجود دارد.

آدرس: کرج، فردیس،جاده ملارد ،نبش گلستان ۳۰

جهت برقراری تماس تلفنی با مرکز پاسخ گویی مشتریان روی تصویر زیر کیلیک فرمایید.

https://ippeco.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/

admin
admin

مقالات بیشتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.